R05P12D/R6.4
Extended
MFR.Part #
R05P12D/R6.4
JLCPCB Part #
C6372439
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
12V 1W 2 4.5V~5.5V 41mA 6.4kV 82% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS