RDK7805-500
Extended
Manufacturer
ReSine PS
MFR.Part #
RDK7805-500
JLCPCB Part #
C20883429
Package
SIP,11.6x7.5mm
Description
-300mA、500mA -40℃~+85℃ 12V、24V 2 200uA、1.5mA 20mVp-p 550kHz 680uF 90% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery ±4% ±5V SIP,11.6x7.5mm DC-DC Power Modules ROHS