AS-24.576-20-F-3030-SMD-TR
Extended
Manufacturer
Raltron
MFR.Part #
AS-24.576-20-F-3030-SMD-TR
JLCPCB Part #
C7217642
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 20pF 24.576MHz 40Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS