HIRC12AR0015F
Extended
Manufacturer
RVR
MFR.Part #
HIRC12AR0015F
JLCPCB Part #
C52015844
Package
1206
Description
1.5mΩ 1W Alloy Resistor SMD ±1% ±350ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS