RSX301LAM30TR
MFR.Part #
RSX301LAM30TR
JLCPCB Part #
C510008
Package
SOD-128
Description
1 Independent 100A 200uA@30V 30V 3A 420mV@3A SOD-128 Schottky Diodes ROHS