RVT2A6R8M0605
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT2A6R8M0605
JLCPCB Part #
C42378525
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 5.4mm 6.3mm 6.8uF ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS