CS1C220M-CRC54
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
CS1C220M-CRC54
JLCPCB Part #
C3001199
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 20mA@120Hz 22uF 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS