UFZVFHTE-179.1B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UFZVFHTE-179.1B
JLCPCB Part #
C6902905
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
500mW 500nA@6V 8Ω 9.1V SC-90(SOD-323F) Zener Diodes ROHS