UFZVFHTE-178.2B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UFZVFHTE-178.2B
JLCPCB Part #
C5814921
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
1 Independent 500mW 500nA@5V 7.827V~8.265V 8.2V 8Ω SC-90(SOD-323F) Zener Diodes ROHS