UCR01MVPFLR330
MFR.Part #
UCR01MVPFLR330
JLCPCB Part #
C5814825
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 330mΩ Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS