TRR03EZPF82R5
MFR.Part #
TRR03EZPF82R5
JLCPCB Part #
C4327744
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS