TRR03EZPF1371
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR03EZPF1371
JLCPCB Part #
C7365461
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS