TRR01MZPJ300
MFR.Part #
TRR01MZPJ300
JLCPCB Part #
C4218145
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS