TRR01MZPF5621
MFR.Part #
TRR01MZPF5621
JLCPCB Part #
C7402317
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS