TRR01MZPF51R0
MFR.Part #
TRR01MZPF51R0
JLCPCB Part #
C4047311
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS