TRR01MZPF39R2
MFR.Part #
TRR01MZPF39R2
JLCPCB Part #
C5966379
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS