SFR03EZPF4701
MFR.Part #
SFR03EZPF4701
JLCPCB Part #
C4355002
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS