SFR01MZPJ751
MFR.Part #
SFR01MZPJ751
JLCPCB Part #
C20110146
Description
-55℃~+155℃ 63mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS