SFR01MZPF3321
MFR.Part #
SFR01MZPF3321
JLCPCB Part #
C2962746
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS