SDR10EZPF8204
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPF8204
JLCPCB Part #
C20109533
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS