SDR10EZPF39R0
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPF39R0
JLCPCB Part #
C20109502
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS