SDR03EZPF3000
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR03EZPF3000
JLCPCB Part #
C7356905
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 300mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS