SDR03EZPF1302
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR03EZPF1302
JLCPCB Part #
C20109410
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 300mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS