RTR025N05TL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RTR025N05TL
JLCPCB Part #
C2766166
Package
SOT-346
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 130mΩ@4.5V 1W 2.5A 250pF 3.2nC@4.5V 30pF 45V 60pF SOT-346 MOSFETs ROHS