RFNL10BM6SFHTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RFNL10BM6SFHTL
JLCPCB Part #
C17359408
Package
TO-252
Description
1 Independent 1.1V@10A 100ns 10A 200uA@600V 600V TO-252 Switching Diodes ROHS