RCJ220N25TL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RCJ220N25TL
JLCPCB Part #
C6642117
Package
TO-263-3
Description
1 N-channel 1.56W、40W 140mΩ@10V 22A 250V 3.2nF@25V 5V 60nC@10V TO-263-3 MOSFETs ROHS