R8005ANJFRGTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
R8005ANJFRGTL
JLCPCB Part #
C7334467
Package
TO-263-3
Description
1 N-channel 120W 2.1Ω@10V 20nC@10V 500pF 5A 5V 800V TO-263-3 MOSFETs ROHS