RBR3MM60ATFTR
MFR.Part #
RBR3MM60ATFTR
JLCPCB Part #
C559758
Package
SOD-123FL
Description
100uA@60V 30A 3A 60V 660mV@3A Independent SOD-123FL Schottky Diodes ROHS