RB521VM-40FHTE-17
MFR.Part #
RB521VM-40FHTE-17
JLCPCB Part #
C308731
Package
SOD-323FL
Description
1 Independent 1A 200mA 40V 540mV@200mA 90uA@40V SOD-323FL Schottky Diodes ROHS