RB521SM-30FHT2R
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB521SM-30FHT2R
JLCPCB Part #
C4153690
Package
SOD-523
Description
200mA 30V 30uA@10V 470mV@200mA SOD-523 Schottky Diodes ROHS