RB520VM-40FHTE-17
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB520VM-40FHTE-17
JLCPCB Part #
C5336502
Package
SC-90
Description
1 Independent 10uA@40V 1A 200mA 40V 550mV@100mA SC-90 Schottky Diodes ROHS