RB510SM-30FHT2R
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB510SM-30FHT2R
JLCPCB Part #
C3312857
Package
SC-79(SOD-523)
Description
1 Independent 100mA 300nA@10V 30V 460mV@10mA 500mA、500mA SC-79(SOD-523) Schottky Diodes ROHS