RB168MM200TR
MFR.Part #
RB168MM200TR
JLCPCB Part #
C6374162
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 1A 200V 35A、35A 850nA@200V 890mV@1A SOD-123F Schottky Diodes ROHS