RB168L100DDTE25
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB168L100DDTE25
JLCPCB Part #
C3757214
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 100V 1A 400nA@100V 50A、50A 810mV@1A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS