RB160MM-40TFTR
MFR.Part #
RB160MM-40TFTR
JLCPCB Part #
C3020210
Package
SOD-123FL
Description
1A 40V 460mV@1A 6uA@40V Independent SOD-123FL Schottky Diodes ROHS