RB085BM-60TL
MFR.Part #
RB085BM-60TL
JLCPCB Part #
C7334829
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 300uA@60V 580mV@5A 5A 60V TO-252 Schottky Diodes ROHS