RB068VWM150TR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB068VWM150TR
JLCPCB Part #
C6637146
Package
SMD
Description
150V 1uA@150V 2A 960mV@2A SMD Schottky Diodes ROHS