RB068VWM100TFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB068VWM100TFTR
JLCPCB Part #
C6164645
Package
SMD
Description
100V 2A 300nA@100V 940mV@2A SMD Schottky Diodes ROHS