R6511KNXC7G
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
R6511KNXC7G
JLCPCB Part #
C3290605
Package
TO-220FM
Description
1 N-channel 11A 22nC@10V 400mΩ@10V 53W 5V 650V 760pF TO-220FM MOSFETs ROHS