PTZTE258.2B
MFR.Part #
PTZTE258.2B
JLCPCB Part #
C308718
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 1W 20uA@5V 4Ω 8.2V~9.3V 8.7V SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS