PDZVTR6.2B
- MFR.Part #
- PDZVTR6.2B
- JLCPCB Part #
- C253502
- Description
- 1 Independent 1W 20uA@3V 6.2V~7V 6.6V 6Ω SOD-128 Zener Diodes ROHS