MCR50JZHF6040
MFR.Part #
MCR50JZHF6040
JLCPCB Part #
C19330762
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS