MCR25JZHF10R0
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR25JZHF10R0
JLCPCB Part #
C19275136
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS