MCR18EZHFL3R30
MFR.Part #
MCR18EZHFL3R30
JLCPCB Part #
C308467
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS