MCR10EZHJ101
MFR.Part #
MCR10EZHJ101
JLCPCB Part #
C308365
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS