MCR10ERTJ155
MFR.Part #
MCR10ERTJ155
JLCPCB Part #
C20439062
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS