MCR100JZHF3320
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR100JZHF3320
JLCPCB Part #
C19363103
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS