MCR03EZPJ242
MFR.Part #
MCR03EZPJ242
JLCPCB Part #
C308325
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS