MCR03EZPFX6980
MFR.Part #
MCR03EZPFX6980
JLCPCB Part #
C253393
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS