MCR03EZPFX3300
MFR.Part #
MCR03EZPFX3300
JLCPCB Part #
C880919
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS